NAUDOJIMO SĄLYGOS

Sveiki užsukę į Mobile24.lt. Mobile24 jums teikiamos paslaugos yra toliau pateiktų sąlygų subjektas. Jeigu jūs apsilankote arba perkate Mobile24.lt, JŪS SUTINKATE SU ŠIOMIS NAUDOJIMO SĄLYGOMIS, GRĄŽINIMO POLITIKA ir visais kitais nesutikimais ir sąlygomis, kurios yra visoje Mobile24.lt. Prašome atidžiai jas perskaityti. Svetainės gadinimas, neteisingas naudotojo tapatybės įvardinimas, pirkimo agentų naudojimas ir neteisėtos veiklos vykdymas yra draudžiamas šioje svetainėje.

BENDROSIOS NUOSTATOS

Šios „Mobile24.lt“ (toliau tekste „Pardavėjas“) prekių pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau tekste „Taisyklės“), prekes perkančiam asmeniui (toliau tekste „Pirkėjas“) akceptavus (susipažinus su Taisyklėmis bei paspaudus mygtuką „Patvirtinti ir apmokėti“), yra šalims privalomas dokumentas, kuriame nustatomos Pirkėjo ir Pardavėjo pareigos bei teisės, prekių – paslaugų pirkimo bei apmokėjimo sąlygos, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarka, šalių atsakomybė bei kitos susijusios sąlygos. Pardavėjas turi teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti Taisykles, atsižvelgdamas į teisės aktais nustatytus reikalavimus. Apie bet kokius pakeitimus, taisymus ar papildymus Pirkėjas informuojamas prekių pirkimo metu ir privalės iš naujo akceptuoti naujausią Taisyklių versiją. Pirkti „mobile24.lt“ internetinėje parduotuvėje turi teisę: veiksnūs fiziniai asmenys, t.y. pilnamečiai asmenys, kurių veiksnumas nėra apribotas; nepilnamečiai nuo keturiolikos iki aštuoniolikos metų amžiaus, jei turi tėvų ar globėjų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai jie disponuoja asmeninėmis pajamomis; juridiniai asmenys; visų aukščiau nurodytų asmenų įgalioti atstovai. Pirkėjas, akceptuodamas Taisykles, patvirtina, kad jis turi teisę pirkti prekes „mobile24.lt“ internetinėje parduotuvėje.

PRIVATUMAS

Prašome peržiūrėti mūsų PRIVATUMO POLITIKĄ, kuri taip pat reguliuoja jūsų apsilankymą Mobile24.lt ir padeda suprasti mūsų praktikas.

TURINYS

Visas šioje svetainėje esantis turinys, įskaitant tekstą, grafikas, logotipus, mygtukų ikonas, nuotraukas, vaizdo įrašus, skaitmeninius atsisiuntimus ir programinę įrangą, yra Mobile24.lt (MB „Doviana“) ar jos turinio tiekėjų nuosavybė ir yra saugoma Lietuvos Respublikos autorių teisių įstatymų.

PRIEIGOS PRIE SVETAINĖS LEIDIMAS

Mobile24.lt suteikia jums leidimą asmeniškai naudotis šia svetaine. Šis leidimas neapima bet kokio perpardavimo ir komercinės svetainės ar jos turinio naudojimo veiklos; bet kokių produktų sąrašų, aprašymų ir kainų rinkinimo ir naudojimo; bet kokių duomenų gavybos, robotų, spaiderių ir kitų panašių duomenų rinkimo ir išgavimo priemonių naudojimo. Ši svetainė ar bet kuri jos dalis negali būti atkuriama, kopijuojama, dublikuojama, parduodama, perparduodama, lankoma ar kitaip naudojama bet kokiems komerciniams tikslams be raštiško Mobile24.lt sutikimo. Jūs negalite įrėminti ar naudoti įrėminimo technikų, kurios uždengtų bet kokį Mobile24.lt prekės ženklą, logotipą ar kitą priklausančią informaciją (įskaitant nuotraukas, tekstą, puslapio pateikimą ar formą) be raštiško sutikimo. Jūs negalite naudoti meta žymių ar kitų „paslėptų tekstų“ naudojant „Mobile24.lt“ vardą ar prekės ženklą be raštiško Mobile24.lt. Bet koks neteisėtas naudojimas nutraukia Mobile24.lt suteiktą leidimą.

PRODUKTO RODYMAS/SPALVOS

Mobile24.lt bando pateikti tikslias produktų nuotraukas. Tačiau, alternatyvios nuotraukos kartais gali būti rodomos, kai tikslios produktų nuotraukos nėra prieinamos. Jūs turite atidžiai perskaityti produkto aprašymą prieš patvirtindami savo pirkimą, o ne tik remtis nuotrauka. Mes negalime garantuoti, jog spalvos, kurias jūs matote, atitiks produkto spalvas, kadangi spalvų pateikimas priklauso nuo jūsų naudojamo monitoriaus. Mobile24.lt neprisiima atsakomybės už nuotraukų kokybę, o taip pat pardavimus, kurie yra padaromi dėl nuotraukų.

KLAIDOS SVETAINĖJE

Produktų ir paslaugų kainos bei jų prieinamumas yra pakeitimo be įspėjimo subjektas. Tokiu atveju, jeigu produktas yra pateikiamas neteisingai dėl tipografijos, aprašymo ir/arba kainyno klaidų, Mobile24.lt pasilieka teisę atšaukti bet kurį paskelbtą pasiūlymą ir ištaisyti įvykusias klaidas, netikslumus ar praleidimus, įskaitant po to, kai užsakymas buvo padarytas, užsakymas nebuvo patvirtintas ar jūsų kredito kortelė apmokestinta. Jeigu nesate patenkintas savo pirkiniu, jūs galite jį grąžinti remdamiesi  Mobile24.lt GRĄŽINIMO POLITIKA.

IŠPARDAVIMŲ ATSKLEIDIMAS

Išpardavimai ir nuolaidos nėra taikomos kiekvienam prekės ženklui ar modeliui. Prašome pasitikrinti savo pirkinių krepšelį norėdami sužinoti tikslią nuolaidų sumą. Ne visi išpardavimai yra derinami su kitais specialiais pasiūlymais ir/arba nuolaidomis. Bendra prekės kaina neapima pristatymo ir įdiegimo mokesčių.

KAINOS ATITIKIMO POLITIKA

Jeigu jūs randate identišką sandėlinį produktą su mažesne kaina pas kitą autorizuotą tiekėją, tiesiog susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda ir mes padarysime viską, kas yra įmanoma, jog produkto kaina atitiktų jūsų randamą. Kaina turi apimti: siuntimą, tvarkymą, pristatymą, pardavimo mokesčius ir taikomą nuolaidą. Išsamesnė informacija apie konkurentus, įskaitant siuntimą, tvarkymą, pardavimo mokesčius ir pristatymo datą turi būti pateikiama raštu Mobile24.lt. Mobile24.lt nesiekia atitikti konkurentų siūlomų papildomų nuolaidų ar specialių ir nemokamų pasiūlymų; nuolaidų, finansinių pasiūlymų, kainų atskleidimo ar neskelbimo; kainų apie naudotą, sugadintą, atidarytą dėžutę ar rodomas prekes; paslaugų sutarčių; įdiegimo, pristatymo ir surinkimo paslaugų. Mobile24.lt

KAINŲ ATITIKIMO POLITIKA netaikoma dalims ar aksesuarams. Mobile24.lt siekia atitikti kainas tiek prieš jų siuntimą; kai jūsų užsakymas bus išsiųstas, mes neatitiksime mažiausios kainos. Mobile24.lt KAINŲ ATITIKIMO POLITIKA nėra suderinta su kitomis nuolaidomis. Mes pasiliekame teisę keisti šią politiką bet kuriuo metu.

UŽSAKYMO PRIĖMIMAS

Elektroninė ar kita užsakymo priėmimo forma nereiškia mūsų sutikimo priimti jūsų užsakymą, o taip pat tai nėra mūsų sutikimo parduoti patvirtinimas. Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu po jūsų užsakymo gavimo priimti ar atmesti jūsų užsakymą dėl bet kokios priežasties. Mes taip pat galime pareikalauti papildomo patvirtinimo ar informacijos prieš priimdami bet kokį užsakymą.

UŽSAKYMO APMOKĖJIMAS

Atkreipkite dėmesį į tai, jog kaip greitai bus atliktas jūsų užsakymo apmokėjimas, tuo greičiau jis bus apdorotas; jūs turite 5-7 darbo dienas atšaukti savo užsakymą prieš jį mums išsiunčiant. Apmokėjimą galite atlikti naudodami Paysera, PayPal, pavedimu į mūsų banko sąskaitą. Debetinės ir kreditinės kortelės nėra apmokestinamos, kol mes neišsiunčiame užsakymo. Tačiau, mes galime iš anksto autorizuoti jūsų užsakymo sumą su jūsų kredito ar debeto kortelės išdavėju, tuo metu kai jūs padarote užsakymą, kas gali turėti įtakos jūsų kredito linijai. Specialūs užsakymo produktai yra apmokestinami, kai užsakymas yra pateikiamas ir negali būti atšaukti.

KREDITO KORTELIŲ ATMETIMAS

Jeigu jūsų kredito kortelė yra atmetama užsakymo metu, mes pabandysime tai jums pranešti el. paštu arba telefonu. Jūs turėsite 14 darbo dienų su mumis susisiekti dėl galimos alternatyvios apmokėjimo formos. Jeigu po 14 darbo dienų iš jūsų nesulauksime jokio atsakymo, jūsų užsakymas bus atšauktas.

ALTERNATYVUS SĄSKAITOS PATEIKIMO/PRISTATYMO ADRESAS

Jeigu jūs pateikiate užsakymą, kuriame sąskaitos pateikimo adresas nesutampa su adresu, kurį turi jūsų kredito kortelės išdavėjas, jūsų užsakymas bus sustabdytas iki tol, kol mes gausime teisingą sąskaitos pristatymo adresą. Jeigu jūsų pristatymo adresas nesutaps su sąskaitos pateikimo adresu, jūs privalote pateikti pristatymo adresą kaip alternatyvų adresą savo kredito kortelėje. Kol to nepadarysite, jūsų užsakymas bus sustabdytas. Jūsų užsakymas bus sustabdytas 14 darbo dienų, po kurių, jeigu mes negausime atsakymo į mūsų prašymą, jog pristatymo adresas turi būti pateiktas kaip alternatyvus adresas, jūsų užsakymas bus atšauktas.

UŽSAKYMO APDOROJIMAS

 Faktinis pristatymo laikas dažniausiai priklauso nuo prekių prieinamumo ir apmokėjimo patikrinimo. Jokie užsakymai nėra apdorojami ir siunčiami šeštadieniais, sekmadieniais ir švenčių dienomis. Prekių pristatymo vėlavimo atveju, bus stengiamasi su jumis susisiekti el. paštu arba telefonu. Jeigu vėlavimas atsiranda dėl prekių, kurių šiuo metu nėra, jūs gausite pranešimą su pasiūlymu pasilikti tą pačią prekę arba išsirinkti kitą ar tiesiog atšaukti savo užsakymą.

PRISTATYMO IR ĮDIEGIMO POLITIKA

Visi svetainėje pateikiami užsakymai priklauso nuo produktų prieinamumo ir yra siunčiami pagal Mobile24.lt Prekių pristatymo politiką. Prašome peržiūrėti PRISTATYMO SĄLYGAS, norėdami gauti daugiau informacijos apie pristatymo laikus, tarifus ir politikas.

GRĄŽINIMO POLITIKA

Esant sugadintoms siuntoms, produktų defektams ar tiesiog produktas neatitinka jūsų poreikių, prašome peržiūrėti mūsų Grąžinimo politiką. • Sugadinti daiktai neturėtų būti priimami prekių pristatymo metu; • Po pasirašymo ir prekės atsiėmimo, jūs esate atsakingas už visus defektus; • Jūs privalote su mumis susisiekti per 24 valandas po prekės gavimo, jeigu jūsų produktas yra pažeistas ar neatitinka jūsų poreikių; • Susisiekite su gamintoju, jeigu produktas sugenda po pirmo panaudojimo; • Grąžinimo atveju, privalote susisiekti su klientų aptarnavimo tarnyba, jog gautumėte grąžinimo autorizacijos (GA) numerį; • Grąžinimai yra priimami per 14 dienų nuo pristatymo; • Visiems grąžinimams yra taikomas 30 proc. papildomas mokestis; • Pristatymo ir tvarkymo mokesčiai iš arba į mūsų sandėlį nėra grąžinami už grąžinamas prekes; • Grąžinami produktai bus priimami tik tuo atveju, jeigu jie yra visiškai nauji su visais įpakavimais, gaminio aprašymais ir tuščiomis garantinio kortelėmis, kurios turi būti grąžinamos tokios, kokios buvo gautos; • Jūs turite grąžinti prekę tokiu pačiu pristatymo būdu kaip ją gavote; • Mes nepriimame grąžinimų, susijusių su oro kondicionieriais, specialiais užsakymais ir priedais; • Mobile24.lt pasilieka teisę atsisakyti daryti grąžinimą.