Kategorijos

gtaisykla.lt-telefonu ir kompiuteriu taisyklavilniujekaune klaipedoje siauliuose
Taaxify ir Mobile24.lt - Važiuoji nemokamai

Buitinė technika

 • Stambi Buitinė Technika
 • Įmontuojama technika
 • Grožiui Ir kūnui
 • Sveikatos priežiūros įrenginiai
  Norite palengvinti kovos su alergenais procesą? Norite, jog tam tikri vaistažolių papildai padėtų jums spręsti sveikatos problemas? Jei taip, mes turime gerą pigesnių sveikatos priežiūros produktų lobį, kuris padės jums sprendžiant įvairias sveikatos problemas. Nesvarbu ar tai yra vaistai, svarstyklės, papildai, stebėjimo aparatai ar kiti skaitmeniniai termometrai, jūs rasite viską po vienu stogu. Jūs galite lengvai apsipirkti mūsų parduotuvėje patogiai būdami savo namuose, ar paskaityti viską kas jums yra aktualu. Produktų galima ieškoti pagal specialius pasiūlymus, prekės ženklus, nuolaidas, kainą ar atsiliepimus. Mūsų siūlomi produktai yra 100 proc. saugūs, todėl jūs tikrai neturėtumėte jaudintis dėl jų kokybės.
 • Namų Valymo Technika
  <p class="MsoNormal" style="margin-bottom:.0001pt;text-align:justify;text-indent:63.8pt;line-height:150%;"><span lang="lt" style="font-size:12pt;line-height:150%;font-family:'Times New Roman', serif;" xml:lang="lt">Mobile24 mes turime būtinas <b>namų valymo technologijas</b>, kurios padės jums išlaikyti švarą ir spindesį namuose. Akivaizdu, jog kiekvienas trokšta turėti namus, kurie atrodytų tvarkingi ir švarūs visą laiką; dėl šios priežasties, žmonės perka įvairią namų valymo įrangą, kadangi be jos viskas taptų daug sudėtingiau. </span></p><p></p> <p class="MsoNormal" style="margin-bottom:.0001pt;text-align:justify;text-indent:63.8pt;line-height:150%;"><span lang="lt" style="font-size:12pt;line-height:150%;font-family:'Times New Roman', serif;" xml:lang="lt">Mes suprantame jūsų namų valymo poreikius ir atsižvelgdami į tai siūlome naujausias technologijas už prieinamą kainą. Tiesiog nuo paprastos įrangos iki sudėtingiausios, čia jūs rasite viską ir kiekvienas.</span></p><p></p> <p></p> <p class="MsoNormal" style="margin-bottom:.0001pt;text-align:justify;text-indent:63.8pt;line-height:150%;"><span lang="lt" style="font-size:12pt;line-height:150%;font-family:'Times New Roman', serif;" xml:lang="lt">Dirbančiai moteriai <b>namų valymo technologijos</b> yra nemažiau nei palankios. Kadangi kainos nėra didelės, namų valymas naudojant pažangias technologijas tapo realybe. Taigi, ar norėtumėte tai išbandyti savo rankomis?</span></p><p></p>
 • Drabužių priežiūros technika
  Mobile24 jau labai ilgą laiką gamina aukščiausios kokybės drabužių priežiūros įrangą. Ši aukštos kokybės ir efektyvi įranga ypač naudinga drabužių pramonei ir valymui. Mūsų produktai yra naudojami įvairiais tikslais ir gali puikiai pasitarnauti drabužių pramonėje. Nesvarbu ar jūs turite didelę drabužių sauso valymo gamyklą, mažą įmonę ar tiesiog parduotuvę, mes parduodame geriausią drabužių priežiūros įrangą, kuri yra puikus sprendimas jūsų augančiam verslui. Jau ne vieneri metai kaip mes padedame verslui siūlydami savo aukščiausios kokybės įrangą. Mes suprantame, jog sauso valymo pramonėje yra naudojami specializuoti įrenginiai ir įranga, todėl mes atitinkamai tuo pasirūpinsime. Rinkitės iš plataus mūsų siūlomo produktų asortimento.
 • Šildymo ir vėdinimo įranga
 • Kepimo ir virimo technika
  <p>Nuo vaikų iki suaugusiųjų – visi mėgsta įvairius saldumynus, tokius kaip pyragaičiai, pyragai, sausainiai, šokoladas, ledai ar įdaryti skanėstai. Mobile24 mes siūlome platų kepimo prietaisų asortimentą, kas dabartinę jūsų kepimo patirtį perkels į visiškai naują lygį. Mėgaukitės labai efektyviais, nepriekaištingo dizaino ir pigesniais kepimo prietaisais. Įsigykite nuostabius ir smagius kepimo priedus ir priemones ir gaminkite savo skanėstus. Mes turime plačią kolekciją, kurioje kiekvienas daiktas yra prieinamas už labai mažą kainą. Rinkitės iš tešlos laikymo maišelių, šepetėlių, mentelių, šokolado formelių, keksiukų įdėkliukų, purškimo antgalių, teptukų, tortų padėklų ir dar daugiau. Patobulinkite ir toliau eksperimentuokite pasitelkdami savo kepimo įgūdžius. Rinkitės iš įvairių ir unikalių kepimo prietaisų ir mėgaukitės specialiais pasiūlymais. Išbandykite savo rankas unikaliems kūriniams sukurti.</p>
 • Smagus maisto gaminimas
 • Kavos/arbatos aparatai, priedai
 • Virtuvės įrankiai ir indai
 • Maisto ruošimo ir smulkinimo įranga
 • Kita virtuvinė technika
  Ar turite planų palengvinti savo gyvenimą virtuvėje įsigydami naują virtuvės įrangą? Jeigu taip, tuomet nėra reikalo kažkur eiti; tiesiog užsisakykite iš Mobile24 ir mes pristatysime viską iki jūsų durų. Pirkite patvarius ir galingus virtuvės prietaisus internetu, o ne pasikliaukite vietiniais pardavėjais. Jūsų gyvenimas virtuvėje bus daug lengvesnis su mūsų virtuvės įranga. Mes siūlome aukščiausios kokybės produktus, kuriuos taip pat mėgsta virtuvės šefai. Jeigu pirksite iš mūsų, jūsų užduotys bus daug paprastesnės. Mes turime viską įvairiems biudžetams, todėl nesusidursite su jokiais rūpesčiais. Mobile24 yra puikus sprendimas norint įsigyti virtuvinę techniką; ji puikiai atitinka keliamus reikalavimus, o kaina taip pat yra puiki.